پروژه با موفقیت انجام شد

این پروژه مربوط به درس پایگاه داده می باشد. باید روشی ک در مقاله برای جست و جوی متمرکز وب با استفاده از ساختار لینک و شباهت محتوا معرفی شده است، پیاده سازی شود. مقاله انگلیسی و فایل پاورپوینت برای اطلاعات بیشتر خوانده شود. توضیحات دقیق هست. این پروژه می خواهم با زبان سی شارپ یا پایتون پیاده سازی شود. در نهایت هم یک فایل توضیحی کامل از کدنویسی برای فهم بیشتر ارائه شود.

این توضیحات بیشتر برای فهم پروژه، با ابزار spyder میتوان به راحتی انجام داد

دید خود را گسترده کنید. این درواقع میخواهد وقتی کوئری سرچ شد، مرتبط ترین صفحات را برای کاربر بیاورد مثل گوگل
از دو روش ساختار لینک و شباهت محتوا استفاده می کند. در ابتدا یک لینک مرتبط با کوئری کاربر را در نظر میگیریم. پیدا کردن لینک اولیه ک جستجو با توجه به آن شروع شود ، مهم است که لینک مرتبط باشد تا بتوان ب جوابی قابل قبول رسید. از این لینک به لینک های بعدی میرسیم. این لینک ها هم میتواند صفحات در همین سایت باشد ، هم صفحات سایت های دیگر. باید از لینک هایی که درمحتوای لینک اولیه وجود دارد، به صفحات و لینک های دیگر برسیم. در این بررسی مشابه بودن محتوای صفحه به دامنه باید درنظر گرفته شود. مثلا موضوع سایت طراحی سایت باشد ولی صفحه ای که ما به آن رسیده ایم و داخل آن است، مربوط به آشپزی است! بنابراین محتوای صفحه به دامنه شباهتی ندارد. این معیار در فرمول رتبه صفحه استفاده میشود. ساختار لینکی هم با توجه به فرمولی که برای رتبه صفحه ارائه شده است، مدنظر قرار میگیرد. لینک ها و صفحات جدید، از صفحه ای که داخل آن هستیم، پیدا می شود و در پایگاه داده برای رتبه بندی ذخیره می شود. با هربار پیدا کردن صفحات جدید، طبیعتا آپدیت می شود و برای هر صفحه رتبه تغییر می کند. ی حد نهایت باید برای خوذ بگذارید تا کراولر تا یک حدی جستجو کند و بعد از پیدا کردن تعداد صفحات مرتبط، جستجو برای صفحات را تمام کند.
در نهایت صفحاتی که دارای بالاترین رتبه هستند، مثلا 10 لینک اول با بالاترین رنک، به کاربر نمایش داده می شود.
دقیقا فک کنید گوگل هستید و با توجه به این دوموضوع یعنی مشابه بودن محتوا و ساختار لینکی صفحات را رتبه بندی کنید.

رتبه بندی باتوجه به فرمول گفته شده است. شما فقط باید تعداد لینک های هر صفحه به صفحات دانه و صفحات دانه به آن را بیابید و مشابه بودن صفحه به دامنه(سایتی که صفحه داخلش هست) پیدا کنید. و در فرمول پاورپوینت جایگذاری کنید.
پیدا کردن صفحات برای رتبه بندی هم با توجه به لنیک هایی است که در محتوای یک صفحه (یک لینک) وجود دارد.

تمامی این توضیحات برای فهم بیشتر پروژه است و پیاده سازی شود.

یک فایل توضیحی از کد نویسی پروژه و توضیح کدها به بنده نیز بدهید.
حداکثر مبلغی که میتوانم هزینه کنم، 100 تومان است.

فایل های ضمیمه شده: هیچ فایلی ضمیمه نشده است .
پیشنهاد انتخاب شده
  • tattarh
    50000 تومان در 3 روزدرخواست 100٪ پرداخت امن
    1396/01/07
;